LMF100CIWM/NOPB
Part number:
LMF100CIWM/NOPB
Description:
IC FILTER 100KHZ SWITCH 20SOIC
Supplier Device Package
20-SOIC
Package / Case
20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Frequency - Cutoff or Center
100kHz
Voltage - Supply
4V ~ 15V