OPA124U/2K5
Part number:
OPA124U/2K5
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Current - Supply
2.5mA
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Current - Output / Channel
10 mA
Current - Input Bias
1 pA
Voltage - Input Offset
200 µV
Voltage - Supply Span (Max)
36 V
Gain Bandwidth Product
1.5 MHz
Voltage - Supply Span (Min)
10 V
Slew Rate
1.6V/µs