OPA129UB/2K5
Part number:
OPA129UB/2K5
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Current - Supply
1.2mA
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Current - Output / Channel
10 mA
Slew Rate
2.5V/µs
Voltage - Input Offset
500 µV
Voltage - Supply Span (Max)
36 V
Gain Bandwidth Product
1 MHz
Voltage - Supply Span (Min)
10 V